RESULTATLISTE KLUBBMESTERSKAP I SPRANG

Klasse 1. 1 avdeling klubbmesterskap ponni  (LC:1)
Pl.           Rytter                                     Hest                                             Prosent
1.             Elisabeth Nyvoll                   Victoria                                        61,304 %
2.             Eline Mikalsen                     Sørgards Sotar                          60,435 %
3.             Sofie Rikardsen                  Torman                                        53,913 %
4.             Marie Berg                            Markaprinsen                             52,174 %
5.             Ronja Kristine Albrigtsen  Tira                                               51,739 %
6.             Tina-Katrin Norum Berg    Sørgards Neksar                       51,304 %
7.             Rina Bredesen                    Tomine                                        50,435 %
8.             Lena Norum                         Rots Juvisølvet                          49,565 %
Klasse 2. 1 avdeling klubbmesterskap hest (LC:1)
Pl.            Rytter                                      Hest                                           Prosent
1.             Anneli Hermansen               Fakhoor Ibn Farid                    60,435 %
2.             Mona Fossvoll                       Castelle                                     60,000 %
3.             Eva Mari Hansen                   Forbrigds Hermine                 56,957 %
4.             Trude-Caroline Soleng        Skatti                                          48,696 %
        
Klasse 3. 2 avdeling klubbmesterskap ponni  (LC:3)
Pl.            Rytter                                      Hest                                            Prosent
1.             Eline Mikalsen                       Sørgards Sotar                          61,600 %
2.             Elisabeth Nyvoll                    Victoria                                         59,600 %
3.             Marie Berg                              Markaprinsen                             51,200 %
4.             Ronja Kristine Albrigtsen    Tira                                               49,200 %
5.             Tina-Katrin Norum Berg      Sørgards Neksar                       48,000 %
5.             Rina Bredesen                      Tomine                                        48.000 %
7.             Sofie Rikardsen                    Torman                                        47,600 %
8.             Lena Norum                          Rots Juvisølvet                           42,000 %
Klasse 4. 2 avdeling klubbmesterskap hest  (LB:1)
Pl.            Rytter                                       Hest                                          Prosent
1.             Mona Fossvoll                         Castelle                                    61,667 %
2.             Anneli Hermansen                 Fakhoor Ibn Farid                   53,333 %
3.             Eva Mari Hansen                    Forbrigds Hermine                 50,417 %
4.             Trude-Caroline Soleng         Skatti                                          43,333 %
Klasse 5. LA:1  Åpen klasse
Pl.            Rytter                                        Hest                                          Prosent
1.             Mona Fossvoll                         Castelle                                    54,643 %
2.             Anneli Hermansen                 Fakhoor Ibn Farid                   54,286 %
3.             Sofie Vangen                           Odin Tyler                                 47,500 %
4.             Trude-Caroline Soleng         Skatti                                          34,286 %
Sammenlagt blei resultatet i klubbmesterskapet for ponni slik:
1 plass Eline Mikalsen og Sørgards Sotar
2 plass Elisabeth Nyvoll og Victoria
3 plass Marie Berg og Markaprinsen
4 plass Sofie Rikardsen og Torman
5 plass Ronja Kristine Albrigtsen og Tira
6 plass Tina-Katrin Norum Berg og Sørgards Neksar
7 plass Rina Bredesen og Tomine
8 plass Lena Norum og Rots Juvisølvet
Sammenlagt blei resultatet i klubbmesterskapet for hest slik:
1 plass Mona Fossvoll og Castelle
2 plass Anneli Hermansen og Fakhoor Ibn Farid
3 plass Eva Mari Hansen og Forbrigds Hermine
4 plass Trude-Caroline Soleng og Skatti
Gratulerer så mye!! Ler
 
Søk i nettsiden
Besøkende
Vi har 12 gjester her nå
Logg inn
Her kan du logge inn, eller skaffe deg brukerkonto dersom du ikke allerede er registrert!