Startlister klubbmesterskap dressur og 2 avdelinga klubbmesterskap kjøring.

klasse 1, 1 avdeling klubbmesterskap i dressur ponni LC1 Lørdag

Nr.    Kl.       Rytter                                      Hest

1     09.15   Sofie Vangen                           Lundevolls Spirit

2     09.25   Aimee Elvestad                        Torman

3     09.35   Rina Bredesen                         Tomine

10 min pause til oppvarming neste pulje

4     09.55  Ronja Kristine Albrigtsen           Åford Hallon

5     10.05  Eline Mikalsen                           Løkke Tor

6     10.15  Elisabeth Nyvoll                         Sotar

 

Klasse 2, 1 avdeling klubbmesterskap i dressur hest LC 1

Nr.     Kl.          Rytter                                        Hest

1       10.40       Kristine Giswold                         BB Pinjano

2       10.50       Mona Fjellaksel Fossvoll           Joker Express

3       11.00       Britt-Johanne Rundhaug            Channel ll

10 min pause til oppvarming neste pulje

4       11.20       Marte Michalsen                         Pokemon

5       11.30       Anneli Hermansen                      Fakhoor Ibn Farid

6       11.40       Tonje Andersen                          Zafir Fokke

 

Klasse 3, 2 avdeling klubbmesterskap i dressur ponni LC 3

Motsatt rekkefølge av resultatlista fra 1 avdeling.

 

Klasse 4, 2 avdeling klubbmesterskap i dressur hest LB 1

Motsatt rekkefølge av resultatlista fra 1 avdeling.

 

Søndag kl.10.00

 

Dressurkjøring LC liten bane

Nr.     Kl.         Kusk                                  Hest

1       10.00     Kristine Giswold                   Åford Hallon

2       10.08     Britt-Johanne Rundhaug      Heldi

Pause 10 min oppvarming neste pulje

3       10.26     Anneli Hermansen                Fakhoor Ibn Farid

4       10.34     Marte Michalsen                   Pokemon

 

LA 1 Åpen klasse

Nr.       Kl.          Rytter                                    Hest

1        11.00        Cecilie Garden Hammari        Nashville

2        11.10        Anneli Hermasen                   Fakhoor Ibn Farid

Pause 10 min oppvarming neste pulje

3        11.30        Aimee Elvestad                      Torman

4        11.40        Britt-Johanne Rundhaug         Channel ll

 


 
Søk i nettsiden
Besøkende
Vi har 7 gjester her nå
Logg inn
Her kan du logge inn, eller skaffe deg brukerkonto dersom du ikke allerede er registrert!